AlbaniaForceSecurity נυ мιяєρяєѕιм мє яєѕρєкт
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Me Rendesi per te Gjith

Go down 
AuthorMessage
pHeonix
Admin
avatar

Posts : 7
Join date : 2009-02-27
Age : 27

PostSubject: Me Rendesi per te Gjith   Fri Feb 27, 2009 11:34 am

Per moderatoret :

1)Moderatoret duhen te jen te regullt ne faqe si ne postime po ashtu edhe ne kontrollimin e postimeve...
2)Nese Moderatori hap dy akonte me ip te njejte qe vetem une i shoh do te largohet me BAN pa pas te drejte hyrje ne faqe...
3)Nese moderatori hyn me akonte te tjerve te regulloj postime do te largohet nga faqja pa paralajmrim...
4)Verejtjet mund ti shkruaje vetem stafi afs-crew.tk,3 verejtje do te thote bllokim llogarie sdo te bejme asnje perjashtim ne keto raste..
5)Nese moderatori ska postime ne afat prej 10 ditesh largohet nga stafi dhe sdo te kete me rast te mer grada ne afs-crew.tk
6)Nese moderatori kerkon te dal nga grada e moderatorit me vetedeshire sdo te ket rast te hyj me si moderator ne faqe...

Flm per mirekuptim

Administratori
Back to top Go down
View user profile http://www.afs-crew.tk
 
Me Rendesi per te Gjith
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
aFs-cReW :: Regullorja e Forumit-
Jump to: